| Ürün adı | Endüstriyel RK3588 Gömülü ARM Kartı JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ÜST |
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| Güç Kaynağı Modu | DC12V Girişi |
| Ürün adı | Ticari ekran için gömülü POS tahtası |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Ethernet | 1000 MHz destek |
| NPU | RK NNT 0.8T |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ürün Adı | RK3568 gömülü sistem kartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Ürün Adı | Ekran Kontrol panosu JLD-P03 |
|---|---|
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Güç girişi | DC12V-28V giriş |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Ürün adı | Maliyet Etkin Rockchip PX30 CORTEX-A35 ARM Gömülü Ana Tahta Android PCBA Anakart LVD'li Dijital |
|---|---|
| İşlemci | PX30 (dört çekirdekli Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | Çok çekirdekli ARM® Mali ™ -G31 |
| Hafıza | 1GB DDR3 (maks 2GB) |
| Depolamak | 4GB - 16GB NAND Flash (Varsayılan) veya 32GB'a kadar EMMC |
| Ürün adı | Gömülü Endüstriyel ARM Anakart |
|---|---|
| WİFİ | 2.4G/5G Wi-Fi BT |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Kartı JLD-P03 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| Veri deposu | 2G 4G 8G |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| Dokunmatik panel | I2C ve USB bağlantı noktası dokunmatik panel |
| Kamera | Usb kamera |
| USB Bağlantı Noktası | İç USB 2.0 Soketi*5 、 Harici USB 2.0 Ana Bilgisayar*4 、 OTG*1 |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |