| Limanlar | Wi-Fi, USB 2.0, Ekran Bağlantı Noktası, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Veri deposu | DDR4, 2G/4G/8G |
| CPU Türü | Rockchip |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Başvuru | POS Makinesi, AI Elektronik Ölçeği, vb. |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Oem | Destek |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g wifi bt |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ürün Adı | Gömülü Sistem Anakartı |
|---|---|
| İşlemci | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G seçeneği |
| Rs232 | 0~6 |
|---|---|
| Rs485 | 1 |
| TTL | 0~6 |
| USB 2.0 | Dahili (2), harici (4) |
| Başvuru | POS Makinesi, AI Elektronik Ölçeği, vb. |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçenek için |
|---|---|
| Dokunmatik panel | I2C ve USB bağlantı noktası dokunmatik panel |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi (yazıcı dahil değil) |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Sıcaklık | -20 ° ila 80 ℃ |
| Ürün Adı | Gömülü Sistem Yönetim Kurulu |
|---|---|
| PCB Boyutu | 146mm*70mm*1.6mm |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Evet |
| Kamera | Usb kamera |
| Ürün Adı | Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| NPU | 1top |
| EMMC | 16g/32g/64g/128g |
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| Sıcaklık | -20 ° ila 80 ℃ |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Ürün adı | gömülü kol tahtası |
|---|---|
| İşlemci | RK3588 sekiz çekirdekli 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, en yüksek frekans 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |