| Productnaam | Embedded Main Board JLD-P08 |
|---|---|
| PCB -maat | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Os | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Product Name | RK3568 Android 11 Ingebouwde Bord Zelfbediening Kiosk Pos Machine Ingebouwd Systeem Board Met 1TOPS |
|---|---|
| PCB Grootte | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Productnaam | RK3568 Android Board P08 |
|---|---|
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| Temperatuur | -20° tot 80°C |
| USB -poort | Inner USB 2.0 Socket*5 、 Externe USB 2.0 -host*4 、 otg*1 |
| Os | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Productnaam | 10.1 inch Wi-Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board met HDMI-uitgang vo |
|---|---|
| Geheugen | 8G ~ 64G Voor optie ((open board standaard is 8G) |
| PCB-grootte | 145 mmx100 mmx1,6 mm |
| HDMI | HMDI-uitgang |
| Netwerk | 6Ondersteunt 10/100/1000 MHZ LAN en draadloze WIFI 2.4 of 5G. |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |
| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| Productnaam | Industriële ingebedde ARM-platen |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Voeding | DC12V-ingang |
| Naam van het product | Rockchip RK3568 Digital Signage Motherboard Hd-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Industriële POS- |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU's | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Productnaam | JLD-A09 ingebed Linux-bord |
|---|---|
| Camera | MIPI camera |
| Voeding | DC12V3A-ingang |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |