| نام محصول | صفحه اصلی جاسازی شده JLD-P08 |
|---|---|
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| پیش روی | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام محصول | RK3568 Android 11 Board Selfserded Selfsered Selfsered Ciosk POS دستگاه تعبیه شده با 1Tops NPU JLD-A |
|---|---|
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| نام محصول | RK3568 Board Android P08 |
|---|---|
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| درجه حرارت | -20 درجه تا 80 |
| بندر USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| پیش روی | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| نام محصول | 10.1 اینچ Wi Fi Board Android/Linux RK3288 Board PCB Android Indroidy با خروجی HDMI برای دستگاه فروش |
|---|---|
| حافظه | 8G ~ 64G برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8G است) |
| اندازه PCB | 145mmx100mmx1.6mm |
| HDMI | خروجی HMDI |
| شبکه | 6.Support 10/100/1000 مگاهرتز LAN و WIFI بی سیم 2.4 یا 5G. |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | برد بازوی صنعتی |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G610 MC4 |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | Rockchip RK3568 Signage Signage Motherboard HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB ANDROID11 صنعتی POS مادربر |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده JLD-A09 |
|---|---|
| دوربین | دوربین MIPI |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |