| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| Productnaam | Embedded POS -bord voor commercieel display |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| NPU | RK NNT 0,8T |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Productnaam | RK3568 Embedded System Board |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Type | Meerlagige PCB |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Productnaam | Display Control Board JLD-P03 |
|---|---|
| Draadloos Netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Operating System | Android 11/Linux Ubuntu |
| Stroominvoer | Invoer van DC12V-28V |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8 GB DDR4 |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Productnaam | Kosteneffectieve Rockchip PX30 Cortex-A35 ARM EMBEDD MACHTBOARD ANDROID PCBA MOETBORD Digitale Signa |
|---|---|
| CPU | PX30 (quad-core cortex-A35, 1,4 GHz) |
| GPU | multi-core arm® mali ™ -g31 |
| Geheugen | 1 GB DDR3 (max 2 GB) |
| Opslag | 4GB - 16 GB NAND Flash (standaard) of tot 32 GB EMMC |
| Productnaam | Geïntegreerd industrieel ARM-moederbord |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi-BT |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-kaart JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, met een hoogste frequentie van 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| Aanraakpaneel | I2C- en USB-toetsenpaneel |
| Camera | USB-camera |
| USB-poort | Inner USB 2.0 Socket*5 、 Externe USB 2.0 -host*4 、 otg*1 |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |