| Type | Multilayer PCB |
|---|---|
| Materiaal | RF4 |
| De laag | 4 |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Productnaam | Geïntegreerd Linux-moederbord JLD-A09 |
|---|---|
| Weergave | Ondersteuning LVD's (Dual 8, 1920*1080), EDP, MIPI, HDMI |
| Audio-uitvoer | Stereo, ondersteuning Dolby |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
|---|---|
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Reekspoort | 4 In totaal, soorten Optie,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Camera | usb camera |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | RK3568 RK3588 Industrieel moederbord |
|---|---|
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
| EMMC | 16G-128G Optioneel |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Naam van het product | Verkoopmachine ingebouwde systeembord met 8G geheugen en -20 tot 80 °C temperatuur tolerantie |
|---|---|
| Geheugen | 8G ~ 64G Voor optie ((open board standaard is 8G) |
| Aanpassingstemperatuur | -20 tot 80 graden. |
| Verbinding | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| HDMI | HMDI-uitgang |
| Productnaam | JLD-F02 Moederbord voor aanwezigheidssysteem |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 GPU, ondersteunt AFBC (frame buffer compressie), ingebouwde high-performance 2D versnellin |
| Dual-screen verschillend scherm | Steun |
| EMMC-capaciteit | 8G/16G/32G/64G/128G Opties |
| Ondersteuning van geheugenkaart | TF-kaart tot 32G |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |