| Poorten | Wi-Fi, USB 2.0, DisplayPort, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Conditie van artikel | Nieuw |
| RAM | DDR4, 2G/4G/8G |
| CPU -type | Rotschip |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Sollicitatie | POS-machine, ai elektronische weegschaal, etc. |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| OEM | Steun |
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G wifi BT |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Productnaam | Geïntegreerd systeemmoederbord |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Optie EMMC16G/32G/64G/128G |
| RS232 | 0 tot 6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0 tot 6 |
| USB 2.0 | intern(2), extern(4) |
| Sollicitatie | POS-machine, ai elektronische weegschaal, etc. |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
|---|---|
| Aanraakpaneel | I2C- en USB-toetsenpaneel |
| Voeding | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Temperatuur | -20° tot 80°C |
| Productnaam | Ingebedde systeemkaart |
|---|---|
| PCB-grootte | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Ja |
| Camera | USB-camera |
| Productnaam | Geïntegreerd Linux-bord |
|---|---|
| NPU | 1 -top |
| EMMC | 16G/32G/64G/128G |
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| Temperatuur | -20° tot 80°C |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Productnaam | ingebed armbord |
|---|---|
| CPU | RK3588 acht core 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, met de hoogste frequentie van 2.8GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |