| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| λιμάνια | Wi-Fi, USB 2.0, Θύρα οθόνης, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου | Νέος |
| ΕΜΒΟΛΟ | DDR4, 2G/4G/8G |
| Τύπος CPU | Πετρώμα |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ονομασία του προϊόντος | Σταθερό σύστημα τετραπλών πυρήνων RK3566 Android Motherboard ODM ARM Κεντρική πλακέτα για Media Play |
|---|---|
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux Ubuntu System |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού σε κατάσταση απενεργοποίησης και αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm ακουστικά jack, 2P2.0 μικροφώνου διεπαφής, 4P2.0 ομιλητής διεπαφής |
| Ονομασία | JLD-A03 Μητρική πλακέτα PCBA |
|---|---|
| Εφαρμογές | Μηχανή διαφήμισης 4K, εξοπλισμός εμπορικής προβολής |
| Σχήμα | Μητρική πλακέτα |
| USB | USB x 6 |
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V |
| Όνομα προϊόντος | μητρική πλακέτα pos |
|---|---|
| Μοντέλο | JLD-P02 |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα Linux |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα | ANDROID11, Ubuntu20.04, Debian 10 |
| Διεπαφή USB | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN και 2.4G ασύρματο WIFI |
| Διάλυμα | RK3568 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα συστήματος |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-t764 |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Εναλλακτική EMMC16G/32G/64G/128G |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Τετραπύρηνος επεξεργαστής 64-bit Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 1,8 GHz |
| EMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Πλακέτα CPU RK3568 |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |