| Όνομα προϊόντος | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| EMMC | 16G-128G Προαιρετικό |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Ονομασία του προϊόντος | 1TOPS NPU POS Μητρική Πίνακα με PCIE SIM κάρτες επέκτασης Slots και DC12V-24V εισροής τροφοδοσίας ρε |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης | Κάρτα TF, Κάρτα SIM PCIE |
| Τύπος επεξεργαστή | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 2.0GHz |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| ΠΕΠ | Υποστήριξη |
| Όνομα προϊόντος | Digital Signage Advertising Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Έξοδος ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Προϊόν | Android 11 RK3568 Digital Signage Media Player Box Υποστήριξη 4K ανάλυση για 7/24 ώρες JLD-BP01 |
|---|---|
| μέγεθος | 222*112*28MM |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
| Φυσικό ψήφισμα | 1080P |
| Επεξεργαστής | RK3568 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Τετραπύρηνος επεξεργαστής 64-bit Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 1,8 GHz |
| EMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Τύπος | Ηλεκτρονικός υπολογιστής |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Ανάλυση εξόδου | 1920*1080 |
| Φυσικό ψήφισμα | 1080P |
| Επεξεργαστής | RK3568 |
| Όνομα Προϊόντος | 21.5inch Touch Screen Monitor Touch All in One PC Ηλιακή οθόνη με δυναμική οθόνη αφής LCD για ψηφιακ |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας | < 45W (Android χαμηλότερο) |
| Συνολικό μέγεθος | 5230,64 x 315,11 x 59,3 mm |
| Περιοχή προβολής | 4750,64 x 267,11 mm |
| Υλικό | Μεταλλική πλάκα |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4g/5g WiFi Bt |
| TP | Διεπαφή I2C /USB TP |
| EMMC | Επιλογή 16G-128G |
| Διεπαφή USB | Εσωτερική USB 2.0 (7 τεμ.), Εξωτερικό USB 2.0 (1 PC), Εξωτερική OTG (1 PC) |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WiFi |
| Λειτουργικός | Android |
| EMMC | Επιλογή 16G-128G |
| Διεπαφή USB | Εσωτερική USB 2.0 (7 τεμ.), Εξωτερικό USB 2.0 (1 PC), Εξωτερική OTG (1 PC) |