| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένο πίνακα για την μηχανή POS |
|---|---|
| Διασύνδεση USB | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Έξοδος βίντεο | στήριξη της κατακόρυφης επιφάνειας οθόνης |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική Μητρική Πίνακα ARM RK3568 Quad Core A55 2.0Ghz LPDDR4 2G EMMC 16G Ψηφιακή Σημαιογραφία A |
|---|---|
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 ∆ιαβασιλέστερο για ελαφριά έως μέτρια φορτία εργασίας. |
| Αποθήκευση | 16GB ∙ 128GB eMMC + TF-Card ∙ Αξιόπιστη αποθήκευση για λειτουργικό σύστημα, εφαρμογές και ημερολόγια |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τύπος | Πολυεπίπεδη πλακέτα |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος πίνακας συστημάτων |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 - κλιμακωτό για ελαφρύ έως μέτριο φόρτο εργασίας. |
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Αποθήκευση | 16GB-128GB EMMC + TF-Card-Αξιόπιστη αποθήκευση για λειτουργικό σύστημα, εφαρμογές και αρχεία καταγρα |
| Μοντέλο | JLD-P01 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| EMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11/Linux Ubuntu |
| Αποθήκευση | 16GB-128GB EMMC + TF-Card-Αξιόπιστη αποθήκευση για λειτουργικό σύστημα, εφαρμογές και αρχεία καταγρα |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοστική θερμοκρασία -20 80 C RK3568 Edge Computer Dual Gigabit Lan Port για Βιομηχανική Αυτομα |
|---|---|
| Συσκευαστή | RK3568 Ανώτατη συχνότητα έως και 2,0 GHz |
| Αποκωδικοποίηση | Πλήρης μορφή H.264 4k@60fps H.265 4k@60fps |
| Τύπος | Ηλεκτρονικός υπολογιστής |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Απελευθερώστε το πλήρες δυναμικό του Edge Computing με το OpenCL 2.0 και το Vulkan 1.0 GPU 2TOPS NPU |
|---|---|
| RJ45 Gigabit | Δύο |
| Κωδικοποίηση | H.264/H.265 1080p@60fps |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Εισαγωγή DC12V/5A |
| Συσκευαστή | RK3568 Ανώτατη συχνότητα έως και 2,0 GHz |