| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική ενσωματωμένη πλακέτα ARM |
|---|---|
| CPU | Ροκσίπ RK3588 |
| GPU | ΑΡΜ Mali-G610 MC4 |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V |
| Όνομα Προϊόντος | Κεντρική πλακέτα για ηλεκτρονική κλίμακα |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55 GPU: ARM G52 2EE |
| Πίνακας επεξεργασίας | ΑΡΜ G52 2EE |
| Εθνική ΕΤΑ | υποστήριξη υπολογιστικής ισχύος 1T |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |