| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
|---|---|
| Τύπος κάρτας μνήμης | Υποστήριξη-κάρτας TF |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL, RS232, RS485 |
| Έκδοση ήχου | Στερεοφωνικό, υποστήριξη ήχου dolby |
| Ethernet | Υποστήριξη 1000 MHz |
| λιμάνια | Wi-Fi, USB 2.0, Θύρα οθόνης, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου | Νέος |
| ΕΜΒΟΛΟ | DDR4, 2G/4G/8G |
| Τύπος CPU | Πετρώμα |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Όνομα προϊόντος | Διαφήμιση προβολής προβολής |
|---|---|
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| Διεπαφή USB 4G | Ενσωματωμένες υποδοχές USB 2.0 (4), εξωτερικός κεντρικός υπολογιστής USB 3.0 (1) |
| TP | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
|---|---|
| Τύπος καρτών μνήμης | Υποστήριξη TF-CARD |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL, RS232, RS485 |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| Ethernet | Υποστήριξη 1000 MHz |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS ((διπλή 8,1920*1080),EDP |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Εισαγωγή DC12V3A |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Επιλογή 16G-128G |
| tp | Εφαρμογή των προδιαγραφών |
| Εθνική ΕΤΑ | RK NNT 0,8T |
|---|---|
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL, RS232, RS485 |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| RTC | Υποστήριξη λειτουργίας ενεργοποίησης και απενεργοποίησης ρολογιού |
| Τύπος καρτών μνήμης | Υποστήριξη TF-CARD |
| Ραμ | 2G / 4G lPDDR4 |
|---|---|
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |
| Κύριο ολοκληρωμένο κύκλωμα | RK3399 μέγιστη συχνότητα 2,0 GHZ |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN και 2.4G/5G ασύρματο WIFI |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF-CARD (χωρίς μέγιστο όριο) |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS,EDP,MIPI |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| Έξοδος βίντεο | Επεξεργασία βίντεο σε μορφή EDP (2560 * 1440), MIPI |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη της λειτουργίας Power Off Clock Memory, υποστήριξη της λειτουργίας αυτόματης αλλαγής |
| Λειτουργικό Σύστημα | Ανδροειδές 11, Ουμπούντου 20.04, κλπ. |
| μνήμη flash | 16G έως 64G Προαιρετικό |
| Μέγεθος PCB | 140 χιλιοστά χ 91 χιλιοστά |