| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Τετραπύρηνος επεξεργαστής 64-bit Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 1,8 GHz |
| EMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| tp | Εφαρμογή των προδιαγραφών |
|---|---|
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| Μοντέλο | JLD-P01 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
|---|---|
| Τύπος κάρτας μνήμης | Υποστήριξη-κάρτας TF |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL, RS232, RS485 |
| Έκδοση ήχου | Στερεοφωνικό, υποστήριξη ήχου dolby |
| Ethernet | Υποστήριξη 1000 MHz |
| Μέγεθος PCB | 145mmX100mmX1.6mm |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| RTC | Υποστήριξη της μνήμης ρολογιού όταν είναι απενεργοποιημένη, υποστήριξη της αυτόματης επανεκκίνησης κ |
| Διεπαφή USB | USB HOST*4 OTG*1 |
| Λειτουργικό σύστημα | 7.ANDROID 7.1 ή 10 Linux Debian / Ubuntu |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1pc/σακούλα φυσαλίδων, κατάλληλη ποσότητα σε ένα κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 εργάσιμες ημέρες για δείγματα |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 χιλ./μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα | JLD-092 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | RF4 |
| Επίπεδο | 4 |
| Μέγεθος PCB | 100mmX70mmX1,6mm |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm ακουστικά jack, 2P2.0 μικροφώνου διεπαφής, 4P2.0 ομιλητής διεπαφής |
|---|---|
| Γραμμή του φαραγγιού | Διατίθενται συνολικά 5 τύποι, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Εισαγωγή DC12V |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Θερμοκρασία | -20°~ 80℃ |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| RS232 | 0 ~ 6 |
| RS485 | 1 |
| Επεξεργαστής | PX30 Μέγιστη συχνότητα1.4GHz |
|---|---|
| Διεπαφή καμερών | 1x Διασύνδεση κάμερας MIPI-CSI |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF CARD --- υψηλότερος δίσκος 32G. |
| Ραμ | 1G DDR3 (μεγιστή υποστήριξη 2GB) |
| HDMI_OUT | Υποστήριξη |