| Nazwa produktu | RK3568 RK3588 Przemysłowa płyta główna |
|---|---|
| Pamięć | Opcjonalnie 2G/4G/8G DDR4 |
| EMMC | 16G-128G Opcjonalnie |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | 1 TOPS NPU POS płyta główna z gniazdami rozszerzeń karty SIM PCIE i DC12V-24V Zasilacz wejściowy JLD |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń | Karta TF, karta SIM PCIE |
| Typ procesora | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| SPI | Wsparcie |
| Nazwa produktu | Reklama Digital Signage Wbudowana płyta główna z systemem Linux |
|---|---|
| Wyjście audio | Stereo, wsparcie Dolby |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Produkt | Android 11 RK3568 Digital Signage Media Player Box Obsługa 4K Resolution na 7/24 godziny JLD-BP01 |
|---|---|
| Wielkość | 222*112*28 mm |
| Waga | 1 kg |
| Rozdzielczość fizyczna | 1080P |
| Edytor | RK3568 |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Płytka rozwojowa Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Procesor | RK3566 Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55, maksymalna częstotliwość 1,8 GHz |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rodzaj | Komputer krawędzi |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Rozdzielczość wyjściowa | 1920*1080 |
| Rozdzielczość fizyczna | 1080P |
| Edytor | RK3568 |
| Nazwa produktu | 21.5 cala Monitor ekranu dotykowego Dotknij wszystkiego w jednym komputerze pojemnościowym ekran dot |
|---|---|
| Zużycie energii | <45 W (Android Lower) |
| Całkowity rozmiar | 5230,64 x 315,11 x 59,3 mm |
| Obszar wyświetlania | 475,64 x 267,11 mm |
| Materiał | Metalowy talerz |
| Rozmiar PCB | 100 mm*80 mm |
|---|---|
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| TP | Interfejs I2C /USB TP |
| EMMC | Opcja 16G-128G |
| Interfejs USB | Wewnętrzne USB 2.0 (7 szt.), Zewnętrzny USB 2.0 (1 PC), zewnętrzny OTG (1 szt.) |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| Wi-Fi | 2,4G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| OS | Android |
| EMMC | Opcja 16G-128G |
| Interfejs USB | Wewnętrzne USB 2.0 (7 szt.), Zewnętrzny USB 2.0 (1 PC), zewnętrzny OTG (1 szt.) |