| EMMC | Opcja 16 GB/32 GB/64 GB |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 |
| CPU | Czterordzeniowy procesor 64 Cortex-A17 RK3288, najwyższa częstotliwość 1,8 Ghzghz |
| Rozmiar PCB | 100 mm*80 mm |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Memory card type | TF-CARD |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Camera | MIPI Camera |
| EMMC | 16G-128G optional |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Sieć | Obsługa 10 MHz/100 MHz i 2,4 g/5G bezprzewodowego Wi -Fi |
|---|---|
| Błysk pamięci | 4G Nandflash Najwyższe wsparcie 16G Nandflash (EMMC Obsługa 32G) |
| Wyjście audio | Stereofoniczny |
| RTC | Wsparcie |
| Wyjście wideo | Obsługa LVDS, MIPI wideo Wyjście Najwyższa definicja wyjściowa: 1920x1200 |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta ramienia |
|---|---|
| Procesor | RK3588 ośmiordzeniowy 4 * Cortex-A76 + 4 * Cortex-A55, o najwyższej częstotliwości 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | Przemysłowa wbudowana płyta ARM RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPÓW |
| Rozmiar PCB | 170mm*170mm |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Nazwa produktu | Przemysłowa wbudowana płyta ARM RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPÓW |
| Rozmiar PCB | 170mm*170mm |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Rozmiar PCB | 100mm * 80mm |
|---|---|
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Port seryjny | 4 w sumie typy opcjonalne, TTL (0-4 szt.), RS232 (0-4 szt.) |
| Typ karty pamięci | TF CARD |