| Nazwa produktu | Wbudowana płyta na maszynę POS |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Wyjście wideo | Wsparcie poziomu wyświetlania pionowego |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Nazwa produktu | Przemysłowa tablica główna RK3568 Quad Core A55 2.0GHZ LPDDR4 2G EMMC 16G Digital Signage Android 11 |
|---|---|
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Przechowywanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta systemu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| BARAN | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Nazwa produktu | Płyta Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| System operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Nazwa produktu | Temperatura adaptacyjna -20 80 C RK3568 KOMPUTER KOMPUTER DUAL GIGABIT LAN Port do automatyzacji prz |
|---|---|
| procesor | RK3568 Najwyższa częstotliwość do 2,0 GHz |
| Rozszyfrowanie | Pełny format H.264 4K@60FPS H.265 4K@60FPS |
| Rodzaj | Komputer krawędzi |
| Materiał | Metal |
| Nazwa produktu | Uwolnij pełny potencjał obliczeń krawędzi z RK3568's OpenCL 2.0 i Vulkan 1.0 GPU 2TOPS NPU |
|---|---|
| RJ45 Gigabit | Podwójny |
| Kodowanie | H.264/H.265 1080p@60fps |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V/5A |
| procesor | RK3568 Najwyższa częstotliwość do 2,0 GHz |