| Nazwa produktu | Płytka rozwojowa Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Procesor | RK3566 Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55, maksymalna częstotliwość 1,8 GHz |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| TP | Interfejs I2C/USB TP |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| NPU | 1tops |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
|---|---|
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL, RS232, RS485 |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| Ethernet | Wsparcie 1000 MHz |
| Rozmiar PCB | 145 mmx100mmx1,6 mm |
|---|---|
| Łączność | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara, gdy jest wyłączona, obsługuje automatyczną restart i wyłącz. |
| Interfejs USB | Host USB*4 OTG*1 |
| System operacyjny | 7. Android 7.1 lub 10 Linux Debian / Ubuntu |
| Szczegóły pakowania | 1PC/Bubble Bag, właściwa Ilość w kartonie |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni roboczych dla próbki |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 tys./miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Materiał | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 100 mmx70mmx1,6 mm |
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, interfejs mikrofonu 2p2.0, interfejs głośników 4P2.0 |
|---|---|
| Linia wąwozu | Dostępnych jest 5 rodzajów, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |
| Ekran dotykowy | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Temperatura | -20 ° ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Rs232 | 0 ~ 6 |
| Rs485 | 1 |
| Edytor | PX30 Maksymalna częstotliwość1,4 GHz |
|---|---|
| Interfejs aparatu | 1x interfejs kamery MIPI-CSI |
| Rodzaje kart pamięci | Wsparcie karty TF --- najwyższy dysk 32G. |
| Baran | 1G DDR3 (obsługa maksymum 2 GB) |
| HDMI_OUT | Wsparcie |