| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
|---|---|
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL, RS232, RS485 |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| Ethernet | Wsparcie 1000 MHz |
| Porty | Wi-Fi, USB 2.0, Display Port, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Stan przedmiotu | Nowy |
| BARAN | DDR4, 2G/4G/8G |
| Typ procesora | Rockchip |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Nazwa produktu | Reklama płyta |
|---|---|
| Temperatura adaptacyjna | -20°-80℃ |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Interfejs USB 4G | Wbudowane gniazda USB 2.0 (4), zewnętrzny host USB 3.0 (1), zewnętrzny OTG (1) obsługuje moduły funk |
| TP | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
|---|---|
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Port seryjny | Wsparcie TTL, RS232, RS485 |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| Ethernet | Wsparcie 1000 MHz |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8, 1920*1080) EDP |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | Opcja 16G-128G |
| TP | Interfejs I2C/USB TP |
| NPU | Rk nnt 0,8t |
|---|---|
| Port seryjny | Wsparcie TTL, RS232, RS485 |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| RTC | Pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczną moc i funkcję wyłączania |
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Baran | 2G /4G LPDDR4 |
|---|---|
| Wyjście audio | Stereofoniczny |
| Główny układ scalony | RK3399 Maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Sieć | Obsługa 10 MHz/100 MHz/1000 MHz LAN i 2,4 g/5G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Rodzaje kart pamięci | Obsługa karty TF (bez maksymalnego limitu) |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS, EDP, MIPI |
| NPU | 1tops |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| Wyjście wideo | EDP (2560 * 1440), wyjście wideo z formatu MIPI |
|---|---|
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczną funkcję przełącznika |
| System operacyjny | Android11, Ubuntu20.04 itp |
| Pamięć flash | Od 16G do 64G opcjonalnie |
| Rozmiar PCB | 140 mmx91 mm |