| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Geliştirme Kartı JLD-P02 |
|---|---|
| İşlemci | RK3566 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 1,8 GHz |
| EMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Tp | I2C /USB arayüzü TP |
|---|---|
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB boyutu | 125mm*90mm*1.6mm |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| NPU | 1TOPS |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
|---|---|
| Hafıza Kartı Tipi | TF kartını destekleyin |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL, Rs232, Rs485 |
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| Ethernet | Destek 1000MHz |
| PCB Boyutu | 145mmx100mmx1.6mm |
|---|---|
| Bağlantı | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| RTC | Güç kapalıyken saat belleğini destekleyin, otomatik yeniden başlatmayı destekleyin ve kapatın. |
| USB arayüzü | USB ana bilgisayar*4 otg*1 |
| İşletim Sistemi | 7. ve 10 Linux Debian / Ubuntu |
| Ambalaj bilgileri | 1pc/kabarcık çanta, bir kartonda uygun mizlik |
|---|---|
| Teslim süresi | Örnek için 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100k/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB boyutu | 100mmx70mmx1.6mm |
| Ses arayüzü | 3.5mm kulaklık jakı, 2p2.0 mikrofon arayüzü, 4p2.0 hoparlör arayüzü |
|---|---|
| Gorge Hattı | Toplam 5 tip mevcuttur: TTL (0-6), Rs232 (0-6), Rs485 (1) |
| Güç kaynağı modu | DC12V girişi |
| PCB Boyutu | 102mm*146mm |
| Dokunmatik ekran | I2C ve USB arayüzü dokunmatik ekran |
| Sıcaklık | -20 ° ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | I2C ve USB arayüzü dokunmatik ekran |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Rs232 | 0~6 |
| Rs485 | 1 |
| işlemci | PX30 Maksimum Frekans1.4GHz |
|---|---|
| Kamera Arayüzü | 1x MIPI-CSI Kamera Arayüzü |
| Bellek kartı türleri | Destek TF CARD --- En yüksek 32G Disk. |
| Veri deposu | 1G DDR3 ((maksimum Destek 2GB) |
| HDMI_OUT | Destek |