| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
|---|---|
| Hafıza Kartı Tipi | TF kartını destekleyin |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL, Rs232, Rs485 |
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| Ethernet | Destek 1000MHz |
| Limanlar | Wi-Fi, USB 2.0, Ekran Bağlantı Noktası, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Veri deposu | DDR4, 2G/4G/8G |
| CPU Türü | Rockchip |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün Adı | Reklam Ekran Kurulu |
|---|---|
| Uyarlanabilir sıcaklık | -20°-80°C |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
| USB Arayüzü 4G | Dahili USB 2.0 soketler (4), harici USB 3.0 ana bilgisayar (1), harici OTG (1) PCIE 4G fonksiyon mod |
| TP | I2C ve USB arayüzü dokunmatik ekran |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
|---|---|
| Hafıza Kartı Tipi | TF kartını destekleyin |
| Serili Port | Destek TTL, Rs232, Rs485 |
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| Ethernet | Destek 1000MHz |
| Görüntüle | Destek Lvds (Çift 8,1920*1080) , EDP |
|---|---|
| Güç kaynağı | Dc12v3a girişi |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| eMMC | 16G-128G seçeneği |
| Tp | I2C /USB arayüzü TP |
| NPU | RK NNT 0.8T |
|---|---|
| Serili Port | Destek TTL, Rs232, Rs485 |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| RTC | Güç açma saat belleğini destekleyin, otomatik gücü açık ve kapalı işlevi destekleyin |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kartını destekleyin |
| Veri deposu | 2G /4G LPDDR4 |
|---|---|
| Ses çıkışı | Müzik seti |
| Ana IC | RK3399 Maksimum frekans 2.0 GHz |
| Ağ | 10MHz/100MHz/1000MHz LAN ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi desteklemek |
| Bellek kartı türleri | TF-CARD'ı destekleyin (maksimum sınır yok) |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Görüntüle | LVDS,EDP,MIPI desteği |
| NPU | 1TOPS |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| Video çıkışı | EDP (2560 * 1440), MIPI Biçim Video Çıkışı |
|---|---|
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin, otomatik anahtar işlevini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11, Ubuntu 20.04, vb. |
| FLAŞ bellek | 16G ila 64g isteğe bağlı |
| PCB boyutu | 140mmx91mm |