| Ürün Adı | Gömülü ARM Kartı JLD-P03 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| Veri deposu | 2G 4G 8G |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün adı | Endüstriyel gömülü kol tablosu |
|---|---|
| İşlemci | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Güç kaynağı | DC12V Girişi |
| Ürün Adı | Eletronic ölçek için anakart |
|---|---|
| İşlemci | RK3566 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 İşlemci GPU: ARM G52 2EE |
| GPU | ARM G52 2EE |
| NPU | 1T bilgi işlem gücünü destekleyin |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |