| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Industrial Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Power Supply | DC12V Input |
| Product Name | Mainboard For Eletronic Scale |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor GPU: ARM G52 2EE |
| GPU | ARM G52 2EE |
| NPU | Support 1T Computing Power |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |