| پورت ها | Wi-Fi، USB 2.0، پورت نمایشگر، اترنت، USB 3.0 |
|---|---|
| وضعیت مورد | جدید |
| RAM | DDR4، 2G/4G/8G |
| نوع CPU | صخره |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| کاربرد | دستگاه POS ، مقیاس الکترونیکی هوش مصنوعی و غیره |
|---|---|
| مارک | ناوگان |
| OEM | حمایت |
| شبکه بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| پیش روی | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | مادربرد سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| پردازنده گرافیکی | MALI-T764 |
| حافظه | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
| منزوی | گزینه EMMC16G/32G/64G/128G |
| Rs232 | 0 ~ 6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0 ~ 6 |
| USB 2.0 | داخلی (2) ، خارجی (4) |
| کاربرد | دستگاه POS ، مقیاس الکترونیکی هوش مصنوعی و غیره |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 برای گزینه |
|---|---|
| پنل لمسی | پانل لمسی پورت I2C و USB |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| دما | -20 درجه تا 80 |
| نام محصول | تخته سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | بله |
| دوربین | دوربین USB |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده |
|---|---|
| NPU | 1 تاپ |
| منزوی | 16G/32G/64G/128G |
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| دما | -20 درجه تا 80 |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| نام محصول | تخته بازوی تعبیه شده |
|---|---|
| CPU | RK3588 هشت هسته ای 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.8 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G610 MC4 |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |