| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | صفحه POS تعبیه شده برای نمایش تجاری |
|---|---|
| مارک | ناوگان |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| NPU | rk nnt 0.8t |
| پیش روی | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | RK3568 سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| نام محصول | صفحه کنترل نمایش JLD-P03 |
|---|---|
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| نام محصول | مقرون به صرفه Rockchip PX30 Cortex-A35 بازوی اصلی تعبیه شده Android PCBA مادربرد صفحه کنترل دیجیتال |
|---|---|
| CPU | PX30 (چهار هسته ای Cortex-A35 ، 1.4GHz) |
| GPU | چند هسته ای ARM® MALI ™ -G31 |
| خاطره | 1 گیگابایت DDR3 (حداکثر 2 گیگابایت) |
| انباره | فلاش 4 گیگابایت -16 گیگابایتی NAND (پیش فرض) یا حداکثر 32 گیگابایت EMMC |
| نام محصول | مادربرد ARM صنعتی جاسازی شده |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | پردازنده RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.0GHz |
| رام | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| پنل لمسی | پانل لمسی پورت I2C و USB |
| دوربین | دوربین USB |
| پورت USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |