| نوع | PCB چند لایه |
|---|---|
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| نام محصول | مادربرد لینوکس جاسازی شده JLD-A09 |
|---|---|
| نمایش | پشتیبانی از LVDS (Dual 8 ,1920*1080 , EDP , MIPI , HDMI |
| خروجی صدا | استریو ، از دالبی پشتیبانی کنید |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| درگاه سریال | 4 در کل، انواع گزینه،TTL ((1-4)、RS232 ((0-3)、RS485 ((0-2) |
| دوربین | دوربین USB |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| نام محصول | مادربرد صنعتی RK3568 RK3588 |
|---|---|
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| EMMC | 16G-128G اختیاری |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | صفحه سیستم تعبیه شده دستگاه فروش با حافظه 8G و تحمل دمای 20 تا 80 سانتیگراد |
|---|---|
| حافظه | 8G ~ 64G برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8G است) |
| دمای سازگاری | -20 - 80 سانتیگراد. |
| قابلیت اتصال | اترنت، وای فای، بلوتوث |
| HDMI | خروجی HMDI |
| نام محصول | مادربرد JLD-F02 برای سیستم حضور |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | GPU MALI-T764 ، پشتیبانی AFBC (فشرده سازی بافر فریم) ، سخت افزار شتاب با کارایی بالا 2D تعبیه شده |
| نمایشگر دو صفحه ای متفاوت | پشتیبانی کنید |
| ظرفیت EMMC | گزینه های 8G/16G/32G/64G/128G |
| پشتیبانی کارت حافظه | کارت TF تا 32 گرم |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |