| Ürün Adı | JLD-P02 Android Embedded System Board |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 |
| Video çıkışı | Destek Ekran Dikey Seviyesi |
| Kablosuz ağ | 2.4g / 5g kablosuz wifi internet erişimi |
| Ürün Adı | Gömülü Dijital Tabela Panosu |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB arayüzü | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Ürün Adı | JLD-A09 Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| Kamera | MIPI kamera |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| ethernet | 10/100/1000m |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün adı | Rockchip RK3566 Gömülü Sistem Anakartı |
|---|---|
| OEM / DOM | I2C inç arayüzü ve USB arayüzü çoklu dokunmatik kapasitif dokunmatik kayşat desteği |
| RT | Evet |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB Arayüzü | USB3.0 HOST/OTG |
| Ürün Adı | Gömülü Kontrol Anakartı |
|---|---|
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Sıcaklık | -20°-80°C |
| Kamera | MIPI kamera |
| Ürün Adı | POS sistemi için harici USB 2.0 ve 3.0 OTG arayüzüne sahip SPI destekli android kartı |
|---|---|
| Nakit kutusu arayüzü | RJ11 6P6C |
| Kamera. | Usb kamera |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Güç kaynağı | DC12V-24V girişi |
| Ürün Adı | SIM Card Lvds Rockchip RK3568 Endüstriyel Kol Android Tahtası Mini Akıllı Kontrolü Tek Bir Anakart J |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Dokunmatik ekran | Destek I2C inç arayüzü ve USB arayüzü Çoklu dokunuşlu kapasitif dokunmatik ekran |
| Ağ | Destek 10 MHz / 100 MHz / 1000 MHz Kablolu ve 2.4G Kablosuz WiFi İnternet Erişim |
| Ürün Adı | POS makinesi için gömülü tahta |
|---|---|
| USB arabirimi | USB HOST/OTG |
| RTC | Esnek |
| Video çıkışı | Destek Ekran Dikey Seviyesi |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |