| Ονομασία του προϊόντος | JLD-P02 Android Embedded System Board (Πίνακα ενσωματωμένου συστήματος Android) |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 |
| Έξοδος βίντεο | στήριξη της κατακόρυφης επιφάνειας οθόνης |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G / 5G ασύρματη πρόσβαση WIFI στο διαδίκτυο |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος πίνακας ψηφιακής σήμανσης |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Διεπαφή USB | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Όνομα προϊόντος | JLD-A09 Ενσωματωμένη πλακέτα Linux |
|---|---|
| Κάμερα | Κάμερα MIPI |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Rockchip RK3566 Embedded System |
|---|---|
| Οθόνη αφής | υποστηρίζει διεπαφή I2C ιντσών και διασύνδεση USB πολλαπλής αφής χωρητική οθόνη αφής |
| RT | Ναί |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Διασύνδεση USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ελέγχου |
|---|---|
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Κάμερα | Κάμερα MIPI |
| Ονομασία του προϊόντος | Πίνακα Android με υποστήριξη SPI με εξωτερική διεπαφή USB 2.0 και 3.0 OTG για σύστημα POS |
|---|---|
| Διασύνδεση ταμειακής θυρίδας | RJ11 6P6C |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Εισαγωγή DC12V-24V |
| Όνομα προϊόντος | Sim Card Lvds Rockchip Rk3568 Βιομηχανικό βραχίονα Android Board Μίνι έξυπνο έλεγχο All in One Mothe |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Οθόνη αφής | υποστήριξη διεπαφής I2C ίντσας και διεπαφής USB πολυ-αγγίγματος capacitive touch screen |
| Δίκτυο | Υποστηρίζει 10 MHZ / 100 MHZ / 1000 MHZ καλωδιακή και 2.4G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένο πίνακα για την μηχανή POS |
|---|---|
| Διασύνδεση USB | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Έξοδος βίντεο | στήριξη της κατακόρυφης επιφάνειας οθόνης |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Έξοδος ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |