| Ürün Adı | Dijital Tabela Reklamcılığı Gömülü Linux Anakart |
|---|---|
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Ürün adı | MIPI POS Makinesi Anakartı |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Adı | Yüz tanıma makinesi için gömülü tahta jld-f03 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2,0GHz |
| GPU | ARM G52 2EE |
| USB arabirimi | USB3.0 HOST/OTG |
| PCB boyutu | 122mm*75mm |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Uyarlanabilir sıcaklık | -20-80 ℃ |
|---|---|
| Ses çıkışı | Müzik seti |
| Video Çıktı | HDMI, CVBS, LVD/RGB |
| PCB boyutu | 120mmX85mm |
| Kamera Arayüzü | 1x MIPI-CSI Kamera Arayüzü |
| Bluetooth'u destekle | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB boyutu | 164mm*100mm*1.6mm |
| İşletim Sistemi | Android7.1 |
| FLAŞ | 8G-64G EMMC (en yüksek destek 128g) |
| SSS | Marka Adı: Mücevherli, Model Numarası: JLA06, Çin'de üretilen, Minimum Sipariş Miktarı: 1 Parça, |
| Video output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| işlemci | PX30 Maksimum Frekans1.4GHz |
|---|---|
| Kamera Arayüzü | 1x MIPI-CSI Kamera Arayüzü |
| Bellek kartı türleri | Destek TF CARD --- En yüksek 32G Disk. |
| Veri deposu | 1G DDR3 ((maksimum Destek 2GB) |
| HDMI_OUT | Destek |
| Güç kaynağı | DC5V/3A girişi; 3.7V lityum pil |
|---|---|
| PCB boyutu | 112mmx100.5mmx1.2mm |
| Ana IC | RK3399 Maksimum frekans 2.0 GHz |
| Ağ | 10MHz/100MHz/1000MHz LAN ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi desteklemek |
| Ses çıkışı | Müzik seti |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Sıcaklık | -20°-80°C |
| Kamera | MIPI kamera |