| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| Dokunmatik panel | I2C ve USB bağlantı noktası dokunmatik panel |
| Kamera | Usb kamera |
| USB Bağlantı Noktası | İç USB 2.0 Soketi*5 、 Harici USB 2.0 Ana Bilgisayar*4 、 OTG*1 |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Başvuru | POS Makinesi, AI Elektronik Ölçeği, vb. |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Oem | Destek |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g wifi bt |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ürün Adı | Çift Ekranlı POS Makinesi Gömülü Anakart |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Ürün adı | gömülü kol tahtası |
|---|---|
| İşlemci | RK3588 sekiz çekirdekli 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, en yüksek frekans 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün Adı | Gömülü ARM PCB Kartı |
|---|---|
| Ürün Durumu | Stoklamak |
| Başvuru | POS Makinesi KİOSK'u |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Kartı JLD-P03 |
|---|---|
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün adı | RK3568 RK3588 Endüstriyel Anakart |
|---|---|
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 İsteğe Bağlı |
| EMMC | 16G-128G İsteğe Bağlı |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| İsim | Self Servis Terminali için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Anakart RK3566 |
|---|---|
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Fabrika | Evet |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |