| İsim | Android Geliştirme Kurulu |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Seri bağlantı noktası | TTL ve RS232'yi destekleyin |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Hafıza | 2G/ 4G LPDDR3 seçeneği |
| Ethernet | 100MHz LAN Arayüzü |
|---|---|
| RTC | Destek |
| Bağlantı | WiFi, Bluetooth, 4G LTE. |
| Ürün Türü | Bilgisayar |
| PCB boyutu | 120mmX85mm |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 İsteğe Bağlı |
|---|---|
| RTC | Kapanma Saat Belleği Desteği , Otomatik Açma ve Kapama |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| WİFİ | 2.4G/5G Wi-Fi BT |
| Seri Bağlantı Noktaları | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün adı | RK3568 Gömülü Kart |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kartını destekleyin |
| Türü | çok katmanlı pcb |
|---|---|
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün Adı | RockChip RK3568 Android Board Dört Çekirdek Endüstriyel ARM Board Android 11 Gömülü PCB MADELE |
|---|---|
| Malzeme | RF4 |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Katman | 6 |
| PCB boyutu | 170mmx170mm |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
|---|---|
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
| NPU | 1TOPS |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Ürün Adı | Android Ana kartı |