| Ürün adı | RK3568 RK3588 Endüstriyel Anakart |
|---|---|
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 İsteğe Bağlı |
| EMMC | 16G-128G İsteğe Bağlı |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün Adı | PCIE SIM Kart Genişleme Yuvaları ve DC12V-24V Giriş Güç Kaynağı JLD-P01 |
|---|---|
| Genişleme yuvaları | TF kartı, pcie sim kartı |
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| SPI | Destek |
| Ürün Adı | Dijital Tabela Reklamcılığı Gömülü Linux Anakart |
|---|---|
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Ürün | Android 11 RK3568 Dijital Tabela Medya Oyuncu Kutusu Desteği 4K 7/24 Saat JLD-BP01 |
|---|---|
| Boyut | 222*112*28mm |
| Ağırlık | 1 kg |
| Fiziksel Çözünürlük | 1080P |
| işlemci | RK3568 |
| Ürün Adı | Yerleşik ARM Ana kartı |
|---|---|
| Ürün Durumu | Stoklamak |
| Başvuru | POS Makinesi KİOSK'u |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Geliştirme Kartı JLD-P02 |
|---|---|
| İşlemci | RK3566 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 1,8 GHz |
| EMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Türü | Kenar bilgisayar |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Çıkış çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Fiziksel Çözünürlük | 1080P |
| işlemci | RK3568 |
| Ürün Adı | 21.5 inç dokunmatik ekran monitörü dokunmatik bir PC'de kapasitif dokunmatik ekran LCD monitörü diji |
|---|---|
| Güç tüketimi | <45W (Android Lower) |
| Toplam büyüklük | 523.64 x 315.11 x 59.3 mm |
| Ekran Alanı | 475.64 x 267.11 mm |
| Malzeme | Metal tabak |
| PCB Boyutu | 100mm*80mm |
|---|---|
| Wifi | 2.4g/5g wifi bt |
| TP | I2C /USB arayüzü TP |
| EMMC | 16G-128G seçeneği |
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 (7 adet), harici USB 2.0 (1 adet), harici OTG (1 adet) |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
|---|---|
| Wifi | 2.4g kablosuz wifi internet erişimi |
| İşletim sistemi | Android |
| EMMC | 16G-128G seçeneği |
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 (7 adet), harici USB 2.0 (1 adet), harici OTG (1 adet) |