| Ürün Adı | POS makinesi için gömülü tahta |
|---|---|
| USB arabirimi | USB HOST/OTG |
| RTC | Esnek |
| Video çıkışı | Destek Ekran Dikey Seviyesi |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Ürün Adı | Endüstriyel Kol Ana Kuralı RK3568 Dört Çekirdek A55 2.0GHz LPDDR4 2G EMMC 16G Dijital Tabela Android |
|---|---|
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Depolama | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Ürün Adı | Gömülü Sistem Yönetim Kurulu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| Modeli | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Kurulu JLD-P02 |
|---|---|
| Fabrika | Evet |
| EMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Kartı JLD-P03 |
|---|---|
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün Adı | Uyarlanabilir Sıcaklık -20 C 80 C RK3568 Kenar Bilgisayar Çift Gigabit LAN Portu Endüstriyel Otomasy |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 2.0GHz'e kadar en yüksek frekans |
| kod çözme | Tam Biçim H.264 4K@60FPS H.265 4K@60FPS |
| Türü | Kenar bilgisayar |
| Malzeme | Metal |
| Ürün Adı | RK3568'in OpenCL 2.0 ve Vulkan 1.0 GPU 2TOPS NPU ile Edge Computing'in Tam Potansiyelini Serbest Tut |
|---|---|
| RJ45 Gigabit | çift |
| kodlama | H.264/h.265 1080p@60 fps |
| Güç kaynağı modu | DC12V/5A girişi |
| İşlemci | RK3568 2.0GHz'e kadar en yüksek frekans |