| EMMC | 16G/32G/64G seçeneği |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 |
| İşlemci | RK3288 dört çekirdekli 64 Cortex-A17 İşlemci , En yüksek frekans1.8GHZGHZ |
| PCB Boyutu | 100mm*80mm |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Memory card type | TF-CARD |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Camera | MIPI Camera |
| EMMC | 16G-128G optional |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Ağ | 10MHz/100MHz ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi destekleyin |
|---|---|
| Bellek Flaşı | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
| Ses çıkışı | Müzik seti |
| RTC | Destek |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri, MIPI Video Çıkışı En Yüksek Çıktı Tanımı: 1920x1200 |
| Ürün adı | gömülü kol tahtası |
|---|---|
| İşlemci | RK3588 sekiz çekirdekli 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, en yüksek frekans 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün adı | Endüstriyel RK3588 Gömülü ARM Kartı JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ÜST |
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| Güç Kaynağı Modu | DC12V Girişi |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Ürün adı | Endüstriyel RK3588 Gömülü ARM Kartı JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ÜST |
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| Güç Kaynağı Modu | DC12V Girişi |
| PCB boyutu | 100mm*80mm |
|---|---|
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| Serili Port | 4 Toplamda, İsteğe Bağlı Tipler, TTL (0-4 PC), RS232 (0-4 PC) |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kart |