| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Πίνακα αφής I2C και θύρα USB |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Θύρα USB | Εσωτερική υποδοχή USB 2.0*5 、 Εξωτερικός οικοδεσπότης USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Εφαρμογή | Μηχανή POS, ηλεκτρονική ζυγαριά κλπ. |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| ΚΑΕ | Υποστήριξη |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Dual Screen POS Machine Embedded Motherboard |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη σανίδα βραχίονα |
|---|---|
| CPU | RK3588 οκτώ πυρήνων 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, με την υψηλότερη συχνότητα 2,8 GHz |
| GPU | ΑΡΜ Mali-G610 MC4 |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM PCB |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11/Linux Ubuntu |
| Αποθήκευση | 16GB-128GB EMMC + TF-Card-Αξιόπιστη αποθήκευση για λειτουργικό σύστημα, εφαρμογές και αρχεία καταγρα |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| EMMC | 16G-128G Προαιρετικό |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Ονομασία | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM για τερματικό αυτοεξυπηρέτησης |
|---|---|
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Υποστήριξη για 1000 MHz |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM RK3566 |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |