| Ονομα | Συμβούλιο ανάπτυξης Android |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL και RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/ 4G LPDDR3 |
| Ethernet | Διασύνδεση LAN 100 MHz |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη |
| Συνδεσιμότητα | WiFi, Bluetooth, 4G LTE |
| Τύπος προϊόντος | Πληροφοριακό |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Σειριακές θύρες | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Ενσωματωμένη πλακέτα |
|---|---|
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Τύπος κάρτας μνήμης | Υποστήριξη-κάρτας TF |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
|---|---|
| Υλικό | RF4 |
| Σχήμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ονομασία του προϊόντος | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Ενσωματωμένο κύριο πίνακα PC |
|---|---|
| Υλικό | RF4 |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Σχήμα | 6 |
| Μέγεθος PCB | 170mmX170mm |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Τετραπυρη 64bit επεξεργαστής Cortex-A55 |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Ονομασία προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |