| Όνομα προϊόντος | Digital Signage Advertising Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Έξοδος ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα MIPI POS Machine |
|---|---|
| Λειτουργικός | Android |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού power-off , Αυτόματη ισχύ |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| όνομα | Ενσωματωμένη πλακέτα JLD-F03 για μηχανή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| Πίνακας επεξεργασίας | ΑΡΜ G52 2EE |
| Διασύνδεση USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Μέγεθος PCB | 122 mm*75 mm |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | 20-80℃ |
|---|---|
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |
| Βίντεο έξω | ΧΜΔΜ, CVBS, LVDS/RGB |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |
| Διεπαφή καμερών | 1x Διασύνδεση κάμερας MIPI-CSI |
| Υποστήριξη Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 164mm*100mm*1.6mm |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 7.1 |
| Φλας | 8G-64G EMMC (υψηλότερη υποστήριξη 128G) |
| Συχνές ερωτήσεις | Ετικέτα: JEWELLED, αριθμός μοντέλου: JLDA06, κατασκευασμένο στην Κίνα, ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας |
| Video output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Επεξεργαστής | PX30 Μέγιστη συχνότητα1.4GHz |
|---|---|
| Διεπαφή καμερών | 1x Διασύνδεση κάμερας MIPI-CSI |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF CARD --- υψηλότερος δίσκος 32G. |
| Ραμ | 1G DDR3 (μεγιστή υποστήριξη 2GB) |
| HDMI_OUT | Υποστήριξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC5V/3A εισροή· μπαταρία λιθίου 3,7V |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 112mmX100.5mmX1.2mm |
| Κύριο ολοκληρωμένο κύκλωμα | RK3399 μέγιστη συχνότητα 2,0 GHZ |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN και 2.4G/5G ασύρματο WIFI |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Κάμερα | Κάμερα MIPI |