| Nazwa produktu | JLD-P02 Android Embedded System Board |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 |
| Wyjście wideo | Wsparcie poziomu wyświetlania pionowego |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g / 5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta systemu |
|---|---|
| system operacyjny | ANDROID |
| RTC | Obsługa pamięci zegara wyłączania, automatyczne włączanie i wyłączanie |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Product name | Android 10 Android Embedded Board and Linux Operating System RK3399 Industrial ARM board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Nazwa produktu | 1G DDR3 RAM Maksymalna obsługiwana tablica Androida z HD Mi Video Out JLD096 |
|---|---|
| Port USB | USB HOST/OTG |
| Rodzaje kart pamięci | Wsparcie karty TF --- najwyższy dysk 32G. |
| Rozmiar PCB | 120mmX85mm |
| system operacyjny | Android8.1/10.0 |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
|---|---|
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające 12 V (kontrolowany przełącznik) |
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| BARAN | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Pojemność pamięci RAM | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
|---|---|
| temperatury | -20 °- 80 ℃ |
| Typ procesora | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Pamięć flash | 16G-128G Opcjonalnie |
| Port seryjny | 7 W sumie, opcjonalne typy, TTL (1-7 sztuk), RS232 (0-6 sztuk), RS485 ((0-2 sztuk) |
| Nazwa produktu | RK3568 Android 11 Wbudowana tablica Kiosk Kiosk. |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 140 mm x 91 mm |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |