| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Sieć | Obsługa 10 MHz / 100 mHz1000MHz i dostęp do Internetu Wi -Fi 2,4G |
|---|---|
| Pamięć | 2G / 4G / 8G DDR 4 Opcjonalnie (standardowa wersja publiczna) |
| Wyjście wideo | Obsługa LVDS (podwójne 8 1920 * 1080), EDP (2560 * 1440) oraz wyjście wideo w formacie MIPI |
| Pamięć flash | Od 16G do 64G opcjonalnie (standard 16G) |
| Rozmiar PCB | 158 mmx 95 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| System operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | Opcja 16G-128G |
| Zgodność | Kompatybilny z różnymi automatami |
|---|---|
| Łączność | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Kamera | Kamera MIPI/USB |
| Uart | RS232/TTL*8 |
| Temperatura adaptacyjna | -20 - 80 Centijła. |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS, EDP, MIPI |
| NPU | 1tops |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| nazwisko | Reklama cyfrowej płyty głównej Sinage |
|---|---|
| Dostosuj logo | Wsparcie podczas produkcji PCB |
| Słowo kluczowe | Płyta główna Androida |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V |
| wyświetlacz dwuekranowy | Nie wspieraj |
| słowa kluczowe | Pos Machine Maszyna, płyta główna RK3576, 6T Tops NPU Board |
|---|---|
| RTC | Obsługuje pamięć zegara i automatycznego włączania/wyłączania |
| Kamera | Kamera USB |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |
| Ekran dotykowy | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Nazwa | Android Development Board |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL i RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Pamięć | Opcja 2G/ 4G LPDDR3 |