| Nazwa produktu | Płyta główna maszyny MIPI POS |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Rozmiar PCB | 145 mmx100mmx1,6 mm |
|---|---|
| Łączność | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara, gdy jest wyłączona, obsługuje automatyczną restart i wyłącz. |
| Interfejs USB | Host USB*4 OTG*1 |
| System operacyjny | 7. Android 7.1 lub 10 Linux Debian / Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
|---|---|
| temperatury | -20 ° do 80 ℃ |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 dla opcji |
| Karta pamięci | TF CARD |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Nazwa produktu | Pozowa płyta główna P08 |
|---|---|
| Port USB | Wewnętrzne gniazdo USB 2.0*5 、 Zewnętrzny host USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Wyświetlacz | Wsparcie MIPI |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Nazwa produktu | Pos Machine Development Board P08 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Zasilacz | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| Port szeregowy | TTL (1-5 )、 RS232 (2-4) |
| Zasilanie | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Kamera | Kamera USB |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Linux JLD-P08 |
|---|---|
| Port USB | Wewnętrzne gniazdo USB 2.0*5 、 Zewnętrzny host USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Port szeregowy | TTL (1-5 )、 RS232 (2-4) |
| Zasilanie | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS MIPI EDP HDMI Wyświetlacz |
| NPU | 1tops |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
|---|---|
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające 12 V (kontrolowany przełącznik) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS MIPI EDP HDMI Wyświetlacz |
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
|---|---|
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Gpu | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |