| Nazwa produktu | Płyta główna POS |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM z systemem kołowrotu |
|---|---|
| Obsługa aktualizacji oprogramowania | OTA |
| Umieszczenie portu | USB, HDMI |
| Pojemność pamięci | 2G/4G DDR3 |
| Pojemność pamięci | 8G ~ 64G EMMC |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM JLD-P05 |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, najwyższa częstotliwość to 2,0 GHz |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| Procesor | RK3568 Procesor Cortex-A55 o czterech rdzeniach 64-bitowy, o najwyższej częstotliwości 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| BARAN | 2G 4G 8G |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Produkt | Linux Embedded Board |
|---|---|
| GPIO | Wsparcie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar LCD Opcjonalnie | 7/8/10.1/13.3/15,6/18,5/21,5 itd. |
| Interfejs USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| Częstotliwość procesora | 1,8 GHz |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowy RK3568 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Sieć | Obsługa 10 mHz/100MHz1000MHz LAN i 2,4G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Wyjście wideo | Obsługa LVDS (1920*1080), EDP (2560*1440), MIPI Format Middle |
| Nazwa produktu | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Embedded Pcb Mainboard |
|---|---|
| Materiał | RF4 |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Warstwa | 6 |
| Rozmiar PCB | 170 mmx170 mm |