| Ürün Adı | JLD-P02 Android Embedded System Board |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 |
| Video çıkışı | Destek Ekran Dikey Seviyesi |
| Kablosuz ağ | 2.4g / 5g kablosuz wifi internet erişimi |
| Ürün Adı | Gömülü Sistem Yönetim Kurulu |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android |
| RTC | Kapanma saat hafızasını destekleyin, otomatik açma ve kapatma |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Product name | Android 10 Android Embedded Board and Linux Operating System RK3399 Industrial ARM board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Ürün Adı | 1G DDR3 RAM Maksimum Desteklenen Android Gömülü Kart HD MI Video Out JLD096 |
|---|---|
| USB girişi | USB HOST/OTG |
| Bellek kartı türleri | Destek TF CARD --- En yüksek 32G Disk. |
| PCB boyutu | 120mmX85mm |
| işletim sistemi | Android8.1/10.0 |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
|---|---|
| Ürün Adı | Android Ana kartı |
| Dolgu Işığı | 12V doldurma ışığı (kontrol edilebilir anahtar) |
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| RAM Kapasitesi | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
|---|---|
| Sıcaklık | -20 °- 80 ℃ |
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| FLAŞ bellek | 16G-128G isteğe bağlı |
| Serili Port | 7 Toplamda, İsteğe bağlı Tipler, TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485 ((0-2 Pcs) |
| Ürün Adı | RK3568 Android 11 Gömülü Kart Self Hizmet Kiosk POS Makine 1TOPS NPU JLD-A08 |
|---|---|
| PCB boyutu | 140mm x 91mm |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |