| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| işlemci | PX30 Maksimum Frekans1.4GHz |
|---|---|
| Kamera Arayüzü | 1x MIPI-CSI Kamera Arayüzü |
| Bellek kartı türleri | Destek TF CARD --- En yüksek 32G Disk. |
| Veri deposu | 1G DDR3 ((maksimum Destek 2GB) |
| HDMI_OUT | Destek |
| Ürün adı | Maliyet Etkin Rockchip PX30 CORTEX-A35 ARM Gömülü Ana Tahta Android PCBA Anakart LVD'li Dijital |
|---|---|
| İşlemci | PX30 (dört çekirdekli Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | Çok çekirdekli ARM® Mali ™ -G31 |
| Hafıza | 1GB DDR3 (maks 2GB) |
| Depolamak | 4GB - 16GB NAND Flash (Varsayılan) veya 32GB'a kadar EMMC |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |
| Ürün adı | Android RK3288 POS Anakart Geliştirme Linux Board Lvds PCBA Üretimi Rockchip PX30 Özel Anakart Kazan |
|---|---|
| İşlemci | Dört Çekirdekli Kol Cortex-A17 Çekirdek İşlemci |
| GPU | ARM Posta-T764 Grafik İşlemci |
| Hafıza | 2.2g DDR3 veya 4G DDR3 |
| Depolamak | Seçenek için 3,8g ~ 64G (açık tahta standardı 8g) |
| Ürün Adı | Turnike Sistemi Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Ürün Yazılımı Güncelleme Desteği | OTA |
| Port yerleştirme | USB, HDMI |
| Bellek Kapasitesi | 2G/4G DDR3 |
| Depolama Kapasitesi | 8G ~ 64G EMMC |
| Ağ | Destek 10 MHz / 100MHz1000MHz kablolu ve 2.4g kablosuz wifi internet erişim |
|---|---|
| Hafıza | 2G / 4G / 8G DDR 4 İsteğe Bağlı (Standart Genel Sürüm) |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri (Çift 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440) ve MIPI formatında video çıktısı |
| FLAŞ bellek | 16G ila 64G İsteğe Bağlı (Standart 16G) |
| PCB boyutu | 158mmx 95mm |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Görüntüle | LVDS,EDP,MIPI desteği |
| NPU | 1TOPS |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |