| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün adı | Rockchip RK3566 Gömülü Sistem Anakartı |
|---|---|
| OEM / DOM | I2C inç arayüzü ve USB arayüzü çoklu dokunmatik kapasitif dokunmatik kayşat desteği |
| RT | Evet |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB Arayüzü | USB3.0 HOST/OTG |
| Ürün Adı | Endüstriyel Kol Ana Kuralı RK3568 Dört Çekirdek A55 2.0GHz LPDDR4 2G EMMC 16G Dijital Tabela Android |
|---|---|
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Depolama | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Adı | Reklam Dijital Sinage Anakart |
|---|---|
| Logoyu Özelleştir | PCB Üretildiğinde Destek |
| Anahtar Kelime | Android Ana kartı |
| Güç girişi | DC12V girişi |
| Çift ekran ekranı | Destekleme |
| Ürün Adı | Otomat Makinesi Panosu |
|---|---|
| Uyarlanabilir sıcaklık | -20 - 80 Sigenti. |
| Ağ | 6. 10/100/1000 MHz LAN ve kablosuz WiFi 2.4 veya 5g'yi destekleyin. |
| HDMI | HMDI çıkışı |
| İşlemci | RK3288 Dört Çekirdek Kol Cortex-A17 1.Maksimum Frekans 1.8GHz |
| Ürün adı | MIPI POS Makinesi Anakartı |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Anahtar kelimeler | POS Machine Ana Kurulu, RK3576 Anakart, 6t Tops NPU Board |
|---|---|
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik açma/kapama destekler |
| Kamera. | Usb kamera |
| PCB boyutu | 102mm*146mm |
| dokunmatik ekran | I2C ve USB Arabirim Dokunmatik Ekran |
| Ürün Adı | Gömülü Dijital Tabela Panosu |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB arayüzü | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Camera | MIPI Camera |
| EMMC | 16G-128G optional |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |