| Ürün adı | Android 11/ Linux Ubuntu Anakart |
|---|---|
| İşlemci | RK3566 1.8GHz'e kadar en yüksek frekans |
| TP | I2C ve USB arayüzü dokunmatik ekran |
| Başvuru | Ticari ekran |
| Oem | Hoş geldin |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB boyutu | 100mmx70mmx1.6mm |
| Ürün adı | Gömülü Sistem Ana Kartı |
|---|---|
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| NPU | 1 Tops AI Hızlandırıcı - Hafif Kenar AI görevlerini (örn. Nesne algılama, ses AI) etkinleştirir. |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Ürün Adı | Reklam Ekran Kurulu |
|---|---|
| Uyarlanabilir sıcaklık | -20°-80°C |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
| USB Arayüzü 4G | Dahili USB 2.0 soketler (4), harici USB 3.0 ana bilgisayar (1), harici OTG (1) PCIE 4G fonksiyon mod |
| TP | I2C ve USB arayüzü dokunmatik ekran |
| Ürün Adı | Kiosk Modülü Anakartı |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 |
| TP | I2C /USB arayüzü TP |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Fabrika | Evet |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| Kamera. | Usb kamera |
| Serili Port | 4 Toplamda, Tipler Seçeneği,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçeneği |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| eMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Ürün Adı | Rockchip RK3568 Dijital Tabela Anakart HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB Android11 Endüstriyel sınıf P |
|---|---|
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Bluetooth'u destekle | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB boyutu | 164mm*100mm*1.6mm |
| İşletim Sistemi | Android7.1 |
| FLAŞ | 8G-64G EMMC (en yüksek destek 128g) |
| SSS | Marka Adı: Mücevherli, Model Numarası: JLA06, Çin'de üretilen, Minimum Sipariş Miktarı: 1 Parça, |