| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
|---|---|
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| Wifi | 2.4g/5g wifi bt |
| Seri bağlantı girişleri | 5 Toplamda, isteğe bağlı türler , TTL (1-5pcs) 、 rs232 (0-4pcs) 、 rs485 (0-2pcs) |
| Görüntüle | Destek Lvds (Çift 8) , EDP , MIPI , HDMI , VGA |
| Ürün Adı | SIM Card Lvds Rockchip RK3568 Endüstriyel Kol Android Tahtası Mini Akıllı Kontrolü Tek Bir Anakart J |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Dokunmatik ekran | Destek I2C inç arayüzü ve USB arayüzü Çoklu dokunuşlu kapasitif dokunmatik ekran |
| Ağ | Destek 10 MHz / 100 MHz / 1000 MHz Kablolu ve 2.4G Kablosuz WiFi İnternet Erişim |
| Ürün Adı | RK3568 Android 11 Gömülü Kart Self Hizmet Kiosk POS Makine 1TOPS NPU JLD-A08 |
|---|---|
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Ürün Adı | JLD-A09 Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| Kamera | MIPI kamera |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| ethernet | 10/100/1000m |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Kartı JLD-P03 |
|---|---|
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| PCB boyutu | 100mm*80mm |
|---|---|
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| Serili Port | 4 Toplamda, İsteğe Bağlı Tipler, TTL (0-4 PC), RS232 (0-4 PC) |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kart |
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
|---|---|
| PCB boyutu | 130mmX110mm |
| Hafıza | 2G DDR4/4G DDR |
| İşletim Sistemi | Android 9.0 |
| Bellek kartı türleri | Destek TF CARD En fazla 512GB |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |