| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Ağ | Destek 10 MHz / 100MHz1000MHz kablolu ve 2.4g kablosuz wifi internet erişim |
|---|---|
| Hafıza | 2G / 4G / 8G DDR 4 İsteğe Bağlı (Standart Genel Sürüm) |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri (Çift 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440) ve MIPI formatında video çıktısı |
| FLAŞ bellek | 16G ila 64G İsteğe Bağlı (Standart 16G) |
| PCB boyutu | 158mmx 95mm |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Kartı JLD-P03 |
|---|---|
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Güç kaynağı | Dc12v3a girişi |
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| eMMC | 16G-128G seçeneği |
| Uyumluluk | Çeşitli otomatlarla uyumlu |
|---|---|
| Bağlantı | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Kamera | MIPI/USB kamera |
| Uart | RS232/TTL*8 |
| Uyarlanabilir sıcaklık | -20 - 80 Sigenti. |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Görüntüle | LVDS,EDP,MIPI desteği |
| NPU | 1TOPS |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| Adı | Reklam Dijital Sinage Anakart |
|---|---|
| Logoyu Özelleştir | PCB Üretildiğinde Destek |
| Anahtar Kelime | Android Ana kartı |
| Güç girişi | DC12V girişi |
| Çift ekran ekranı | Destekleme |
| Anahtar kelimeler | POS Machine Ana Kurulu, RK3576 Anakart, 6t Tops NPU Board |
|---|---|
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik açma/kapama destekler |
| Kamera. | Usb kamera |
| PCB boyutu | 102mm*146mm |
| dokunmatik ekran | I2C ve USB Arabirim Dokunmatik Ekran |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| İsim | Android Geliştirme Kurulu |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Seri bağlantı noktası | TTL ve RS232'yi destekleyin |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Hafıza | 2G/ 4G LPDDR3 seçeneği |