| Ürün adı | POS Ana Kartı |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android 11 |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Ürün Adı | Turnike Sistemi Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Ürün Yazılımı Güncelleme Desteği | OTA |
| Port yerleştirme | USB, HDMI |
| Bellek Kapasitesi | 2G/4G DDR3 |
| Depolama Kapasitesi | 8G ~ 64G EMMC |
| Ürün adı | Gömülü ARM Anakart JLD-P05 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2.0GHz'dir |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| Ürün Adı | Yerleşik ARM Ana kartı |
|---|---|
| Ürün Durumu | Stoklamak |
| Başvuru | POS Makinesi KİOSK'u |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün Adı | Gömülü Anakart Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| Veri deposu | 2G 4G 8G |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün | Linux gömülü pano |
|---|---|
| GPIO | Destek |
| Garanti | 1 Yıl |
| LCD boyutu isteğe bağlı | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 vb. |
| USB arayüzü | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| CPU frekansı | 1,8 GHz |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört Çekirdekli |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ağ | 10MHz/100MHz1000MHz LAN ve 2.4G kablosuz wifi'yi desteklemek |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri (1920*1080), EDP (2560*1440), MIPI Biçim Video Çıkışı |
| Ürün Adı | RockChip RK3568 Android Board Dört Çekirdek Endüstriyel ARM Board Android 11 Gömülü PCB MADELE |
|---|---|
| Malzeme | RF4 |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Katman | 6 |
| PCB boyutu | 170mmx170mm |