| Ürün adı | MIPI POS Makinesi Anakartı |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| PCB Boyutu | 145mmx100mmx1.6mm |
|---|---|
| Bağlantı | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| RTC | Güç kapalıyken saat belleğini destekleyin, otomatik yeniden başlatmayı destekleyin ve kapatın. |
| USB arayüzü | USB ana bilgisayar*4 otg*1 |
| İşletim Sistemi | 7. ve 10 Linux Debian / Ubuntu |
| PCB boyutu | 146mm*70mm*1.6mm |
|---|---|
| Sıcaklık | -20 ° ila 80 ℃ |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçenek için |
| Hafıza kartı | TF kart |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Ürün adı | POS Makine Anakart P08 |
|---|---|
| USB bağlantı noktası | İç USB 2.0 Soketi*5 、 Harici USB 2.0 Ana Bilgisayar*4 、 OTG*1 |
| İşletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Görüntülemek | MIPI Destek |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Ürün adı | POS Makine Geliştirme Anakart P08 |
|---|---|
| PCB Boyutu | 146mm*70mm*1.6mm |
| İşletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Güç kaynağı | DC12V3A girişi (yazıcı dahil değil) |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| Seri bağlantı noktası | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi (yazıcı dahil değil) |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Kamera | Usb kamera |
| Ürün Adı | Gömülü Linux Anakart JLD-P08 |
|---|---|
| USB Bağlantı Noktası | İç USB 2.0 Soketi*5 、 Harici USB 2.0 Ana Bilgisayar*4 、 OTG*1 |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Seri bağlantı noktası | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi (yazıcı dahil değil) |
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
| Görüntüle | LVDS MIPI EDP HDMI ekranı destek |
| NPU | 1TOPS |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
| Dolgu Işığı | 12V doldurma ışığı (kontrol edilebilir anahtar) |
| Görüntüle | LVDS MIPI EDP HDMI ekranı destek |
| Ürün Adı | Android Ana kartı |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
|---|---|
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Gpu | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |