| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
|---|---|
| Memory Card Type | Support TF-CARD |
| Serial Port | Support TTL, RS232, RS485 |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| Ethernet | Support 1000MHZ |
| Ports | Wi-Fi, USB 2.0, Display Port, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Item Condition | New |
| RAM | DDR4, 2G/4G/8G |
| Cpu Type | Rockchip |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Advertising Display Board |
|---|---|
| Adaptive Temperature | -20°-80℃ |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| USB Interface 4G | Built-in USB 2.0 Sockets (4), External USB 3.0 HOST (1), External OTG (1) Supports PCIE 4G Function Modules |
| TP | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
|---|---|
| Memory Card Type | Support TF-CARD |
| Serial Port | Support TTL, RS232, RS485 |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| Ethernet | Support 1000MHZ |
| Display | Support LVDS(dual 8,1920*1080),EDP |
|---|---|
| Power Supply | DC12V3A Input |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| EMMC | 16G-128G Option |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| NPU | RK NNT 0.8T |
|---|---|
| Serial Port | Support TTL, RS232, RS485 |
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| RTC | support Power-off Clock Memory, Support Automatic Power On And Off Function |
| Memory Card Type | Support TF-CARD |
| RAM | 2G /4G LPDDR4 |
|---|---|
| Audio Output | Stereo |
| Main IC | RK3399 Maximum Frequency 2.0 GHZ |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN And 2.4G/5G Wireless WIFI |
| Memory CARD Types | Support TF-CARD (no Maximum Limit) |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Display | Support LVDS,EDP,MIPI |
| NPU | 1TOPS |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| Video Output | EDP (2560 * 1440), MIPI Format Video Output |
|---|---|
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional |
| PCB Size | 140mmX91mm |