| Naam | Zes kern RK3399 Industriële arm ingebed moederbord |
|---|---|
| Touchscreen | I2C * 2 |
| Voedingsmodus | DC12V3A ingang 7.4V lithium batterij |
| Audio -interface | 3.5mm koptelefoonaansluiting, 3.5mm microfoonaansluiting, 2P2.54 luidspreker aansluiting * 2 |
| Audio -uitvoer | stereo, ondersteuning voor Dolby-geluidseffecten |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
|---|---|
| Aanraakpaneel | I2C- en USB-toetsenpaneel |
| Voeding | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Temperatuur | -20° tot 80°C |
| Productnaam | Ingebed elektronisch weegschaalbord |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Optie EMMC16G/32G/64G/128G |
| Productnaam | Rockchip RK3566-bord JLD-P02 |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| EMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | RK3568 Android 11 Ingebouwde Bord Zelfbediening Kiosk Pos Machine Ingebouwd Systeem Board Met 1TOPS |
|---|---|
| PCB Grootte | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Productnaam | RK3568 Android 11 Embedded Board Zelfbediening Kiosk Pos Machine Embedded System Board Met 1TOPS NPU |
|---|---|
| PCB Grootte | 140 mm x 91 mm |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| PCB-grootte | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Besturingssysteem | Android |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Camera | USB-camera |
| Verwerker | Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor |
|---|---|
| GPU's | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS MIPI EDP HDMI-display |
| NPU | 1TOPS |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board with EDP Screen Interface and Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| Product Name | RK3399 Android Industrial ARM Board with RTC Support |
|---|---|
| Rom | 16G-128G option |
| Ram | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |